30 Ocak 2011

İndirimlr Sitesi ile Tüm Fırsatlara Bir Bakışta Ulaşın!..Indirimlr
Şehir Fırsatları kavramı artık Türkiye’de de bir başarı. Şu anda toplu satın alma yoluyla % 98′e varan indirimlerle online sistemi ile sunan, piyasada çok sayıda web sitesi bulunmaktadır. Bizim için kullanıcılar olarak en iyi fırsatları bulmak hiçte kolay değil – çünkü çok fazla seçenekler var. Bu çeşitli teklifleri takip etmek zor bir görev. İnternet kullanıcıları daha kolay bir yol ile fırsatları bulmaları için, İndirimlr – kategorilere göre sıralanmış, tüm fırsatların bir arada olan, interaktif ve kolay kullanımlı bir platform hazırladı.


İndirimlr ile boş zamanlarını organize etmen daha kolay olaçak, böylece eğlenme faktörün yükselir!
Farklı yerlerden teklifleri araştırıyoruz ve kategorilere göre katalogluyoruz. Kullanıcı menfaatlerini daha iyi sınıflandırması ve daha kolay bulması için, bir kategori seçiminde (“Genel” gibi), o anda tüm fırsat sunan fırsat sitelerini bir listede sıralanıyor. Kimin senin için en iyi teklifleri sunduğunu karar vermen için, tüm fırsat sitelerini, Alexa Rank puanlarını ve şehirlerin sayılarını bir listede sunuyoruz. Ayrıca, seçeneğini daha da kolaylaştırman için, kullanıcıların siteler hakkında kendi yorumlarını açklamaları mümkündür.
Bu işin sırrı, internetin bize sunduğu bilinmeğen fırsatları yakalamak ve grup olarak alışveriş yapmak! Ayrıca arkadaşlarına tavsiye edebilirsin. Facebook, Twitter ve e-posta üzerinden paylaşma fırsatını kaçırma.

E-postanı İndirimlr´de kayıt et ve günün en iyi fırsatlarını takip et.

İndirimlr´le tasarruf etmenin tadını çıkar!

Şehir Fırsatları ülkemizin online alışveriş piyasasında yeni bir devrim başlattı. Her sabah yüzlerce, % 90´a kadar varan indirimlerle ve 1-4 gün geçerli olan teklifler sunuluyor. İşlem çok basit: fiyat, ürünün alıcı sayısına bağlı olarak, değişiyor. Fiyatlar her yeni satın alma ile düşer, böylece teklif tüketiciler için daha cazip şekle gelir. Fırsat Siteleri az sayı alıcıda da aktif hale geçen indirimler sunuyor. Teklifler belirli bir süre ve alıcı sayısında geçerlidir. Eğer az alıcı yüzünden teklif aktif hale gelmez ise, teklifi ödemiş olan kişilere paraları otomatik olarak iade ediliyor. Aktif halde, alıcı kupon kodunu genellikle üç ila dokuz ay arası kullanabilirsiniz. Grup satın alma sistemi ile herkez kar yapar. Şirketler yüksek sayıda müşteri garanti altına almak için, büyük tekliflerde bulunuyorlar ve böylece inanılmaz fırsatlar elde edilebiliniyor.

Sitemizde ulaşabileceğiniz tüm fırsat siteleri...
Grupfoni | Şehir Fırsatı | Grupca | Grupanya | Grup Palma | Mekanist Fırsat | Markapon | Yakala.co | Piriveta

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder