8 Aralık 2011

FORUM İSTANBUL TİOX EĞLENCE MERKEZİ SİZİ EĞLENMEYE DAVET EDİYOR!

TİOX teknolojik bir eğlence merkezidir. TİOX aynı zamanda, dünyada önde gelen araştırmacıların çalışmaları sonucu ortaya çıkan sanal gerçeklik sistemleri, hareket simülasyonu cihazlarının Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa distribütörüdür.


Acele edenler bu eğlenceye ücretsiz bilet kazanıyor. Bedava olarak tam 200 kişiye ücretsiz bilet..
Şuan da hala kampanya devam etmekte.. Bitmeden bu fırsatı yakalayın..

http://www.tiox.com.tr/

facebook adresi : http://www.facebook.com/tioxeglencemerkezi

twitter adresi : https://twitter.com/#!/tioxeglence

Virtusphere (Sanalküre) Nedir?

Özel kuvvetlere bağlı askerlerin eğitiminde kullanılan bir cihazdır. Kullanıcı senaryoda ilerlemek için fiziksel olarak yürümesi, koşması gerekir.

Mega 3D 360 Nedir?

İzleyicinin etrafını 360 derece saran yeni bir sinema sistemidir. Filmi izlerken, filmin ortamını 360 derece görür, filmi filmin içinde izlersiniz.

MaxFlight Nedir?

Pilotların eğitiminde kullanılan yüksek teknolojili bir cihazdır. 360 derece dönme, 90 dereceyle yükselme özelliği vardır. Uçak tamamen kullanıcı kontrolündedir.
Roller CoasterGerçek güvenlik önlemleri alınarak kullanılabilen Roller Coaster simulatörü için Amerika’ya gitmenize gerek yok!

Uçuş Simülatörü

Bugüne kadar savaş uçağı kullanmadıysanız ve uçma tutkunuzu artık dizginleyemiyorsanız, TİOX’a gelin. TİOX Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi; savaş pilotlarının uçuş eğitimi aldıkları simulatör TİOX’ta.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder