11 Aralık 2013

L'OCCITANE'de Baharı Yaşatan Rengarenk Bir Koleksiyon


OCAK AYINDAN İTİBAREN TÜM L’OCCITANE MAĞAZALARINDA!

SHEA ULTRA SOFT CREAM
ULTRA YUMUŞAK KREM

L’OCCITANE, cildinizi sert kış şartlarına karşı korurken bahar kokularıyla keyif veren YENİ ve DAİMİ
Shea Butter Cream koleksiyonunu sunar...

SHEA BUTTER DOKUNUŞU
Vanilya Buketi, Lezzetli Limon, Gül Özü...

L’OCCITANE her bir Ultra Soft Cream formülünde %10 shea yağı ile üç nefis bahar esintisini harmanlayarak soluk kış günlerinizi renklendiriyor:
Soğuk geçen kış ayları boyunca, düşük sıcaklıklar ve korunmak için giyilen kalın kıyafetler cildinizi nemli ve yumuşak bir hisse hasret bırakır. Ultra Soft Cream hafif dokusuyla cildinize nüfuz eder ve saniyeler içinde derinlemesine rahatlık sağlar.
Seçtiğiniz bahar kokusu anın ve günün renkleriyle şekillenecek, renklerin tonuna ruhunuz karar verecek. Ayrıca neden bir karar vermek zorunda olasınız? Bu üç renkli tasarım bir arada mükemmel ve onları ayırmak acımasızlık olur; öyleyse üçü de sizin olmalı...


YENİ ÜRÜNLER: SHEA BUTTER’IN ÜÇ RENGİ - ULTRA SOFT CREAM 100ml

Ø  L’OCCITANE Shea Vanilya Buketi Ultra Yumuşak Krem 100ml à Lezzetli ve çekici
Ø L’OCCITANE Shea Limon Lezzeti Yumuşak Krem 100ml à Canlı ve keskin
Ø  L’OCCITANE Shea Gül Özü Yumuşak Krem 100ml à Kucaklayıcı ve narin


KIŞ GÜNLERİNİZİ ISITIN
SHEA BUTTER; ÇOK AKILLI BİR İÇERİK
L’OCCITANE Shea yağı ile geliştirilmiş komple cilt bakımı ürünlerini geliştiren ilk kozmetik laboratuvarlarından biri. Bu kıymetli içerik cildi besler, nemlendirir ve korur. Daha bir çok dikkat çekici özelliği saymakla bitmez.
Shea yağının başarısı Burkina Faso’daki kadınlar sayesinde ortaya çıkmıştır. Kullandığımız Shea yağı 1980 yılından beri markamızın yaratıcısı Olivier Baussan tarafından başlatılan sürdürülebilir ortak kalkınma programı aracılığı ile üretilmektedir. Son dönemlerde Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı L’OCCITANE’ı çalışmalarından ve Burkina Faso’daki kadınlara katkılarından dolayı örnek şirket olarak resmen tanımaktadır.

YENİ BİR ÜRÜN DAHA:
Ø  L’OCCITANE SHEA FABULOUS OIL 100ml - EFSANEVİ YAĞ
Ayçiçeği, baobab ağacı, havuç tohumları... bitkisel yağların bileşimi ince ve narin kıvamı ile Efsanevi Yağ adını hak eden Shea yağı ile %5 oranında karıştırılıyor. Özenle kokulandırılmış, yeni, saç ve vücut kullanımı için tasarlanmış Shea Butter ürünleri yağlı bir his bırakmazken saçınızın ve cildinizin pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar. Cildiniz rahatlar. Saçınız yumuşak, esnek ve ışıltılı bir yapıya sahip olur.


*Basın bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder