4 Mart 2014

Stilgiyin.com ile Online Mağazalar Tek Çatı Altında

Online alışveriş tutkunu olupta site site gezmekten yorulan veya araştırmak için zaman problemi yaşayan vardır benim gibi. 
Oturduğumuz yerden alışveriş yapmak iyi, güzel de sayfalarca veya saatlerce aradığımız ürün için gezmek olmasa derken tanıştığım yeni bir site var StilGiyin.com..

Ekim 2011'de kurulan StilGiyin.com Türkiye'nin önde gelen online satış sitelerini bir çatı altında toplayan bir arama motorudur.
Son moda ayakkabılar, çantalar, giyim ürünleri, parfümeri ürünleri ve aksesuarları bir araya toplayarak bizlere sunuyor.

StilGiyin.com kurucularından Serra Alkoçlar, StilGiyin.com'un nasıl ortaya çıktığını anlatıyor:
"Robert Kolej'deki eğitimimden sonra Princeton Üniversitesi'nde Ekonomi ve Finans okudum. New York'ta önce Wall Street'de bankacılık yaptım. Daha sonra ise Princeton Üniversitesi'nin 20 milyar dolarlık fonunu yöneten 20 kişilik ekibe dahil oldum. Burada sorumluluğum Private Equity bölümünde, girişim sermayesi alanındaki yatırım seçeneklerinin araştırmasını yapmaktı. Böylece Çin ve Silikon Vadisi gibi yerleri gezerek birçok girişimci ve yatırım aldıkları fonları tanıma imkanım oldu. Bu işte çalışırken Türkiye'de internet alanında çeşitli olanakları araştırdım ve StilGiyin.com projesi böyle doğdu."


Bahar aylarında olduğumuz şu günlerde yaz için şimdiden alışverişler, planlar yapılmaya başlandı..
Diyelim ki yakın zamanda bir yere davetlisiniz ve bir elbiseye ihtiyacınız var.
"36 beden kırmızı elbise" yazıp ara butonuna bastıktan sonra önünüze yüzlerce markanın aradığınız özellikteki ürünleri geliyor ve siz kolaylıkla seçim yapabiliyorsunuz.
İstediğiniz renk, marka, beden ve fiyat aralığını seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz.


StilGiyin.com' un anlaşmalı olduğu sitelerden, siz  değerli kullanıcılarına özel indirim kuponları da sunuyor.
Alışverişinizi StilGiyin.com'den yaparak hem zamandan hemde paranızdan tasarruf etmiş oluyorsunuz.


StilGiyin.com bünyesinde  200.000 ürün ve 2500'ü aşkın marka bulunuyor.
ve en çok aranan ürün ise...
Bizlerin vazgeçemediği elbise ve ayakkabılar :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder