14 Eylül 2014

Garden Event 2014'den Kimler Geldi, Kimler Geçti?

Herkese mutlu pazarlar :)
Bloguma elimde olmayan sebeplerden dolayı ara vermek durumunda kaldığımı sizlerle paylaştıktan sonra etkinlik detaylarımıza kaldığım yerden devam ediyorum.
Garden Event 2014'te merak ettiğiniz, neler yaşadığımıza dair katılımcı bloggerlarımızın yazılarını okudunuz bugüne kadar...
Sizlere eventimizin diğer detaylarını aktarmaya çalışacağım.

Garden Event 2014'te birbirinden değerli sponsorlarımızdan yetkililer aramızdaydı.
Bu postumda etkinliğimize gelen sponsorlarımızdan bahsedeceğim.
Daha önce duymadığımız, piyasaya yeni çıkan veya bizi mutlu oldukça mutlu eden ürünlerini, hizmetlerini tanıttılar, anlattılar.

Bildiğiniz üzere etkinlikteki tüm süsleme, baskı, proflar, çerçeve, kısacası organizasyonun tamamı Anne Karınca tarafından yapıldı.
Başka bir postumda yapılan hazırlıkları ayrıntılı olarak aktarmaya çalışacağım.
Hazırlık aşamasında Anne Karınca'dan bir kare..Etkinliğimizde mutfakta işlerimizi kolaylaştıran ürünüyle Calypso Gıda sponsorlarımız arasındaydı.
Ayrıca Dübör Türkiye Distribütörü Orhan Bey'e etkinliğimize olan katkıları için teşekkür ediyorum.Bayanların her koşulda yanında olan Cosmed, hediye ettiği selülit ürünleri ile bizlerle birlikteydi.
Katkıları ve etkinliğimize olan ilgileri için Cosmed ailesine teşekkürler...Bayanlar bir arada olurda bakımsız olur mu dedik ve Esstanbul Güzellik Merkezi'nden herkese cilt bakımı hediye ettik.
Ayrıca çekilişle 3 kişiye farklı kategorilerde paket hizmeti diğer hediyelerimizden oldu.
Pervin Hanım'a etkinliğimize olan katkıları ve bizlere yaydığı sıcaklık için çok teşekkürler...Lezzetiyle başımızı döndüren bir diğer sponsorumuz ise Kahve Dünyası oldu.
Tüm konuklarımıza Frutibon drajeler hediye etmelerinin yanı sıra çikolata workshop'u hediyeler arasındaydı.
Begüm Hanım'a katkıları için teşekkürler...Etkinliğimizde birbirinden özel çekilişler de yer aldı.
En unutulmayan ve herkesi heyecanlandıran çekiliş ise Kliksa.com sponsorluğunda oldu.
Değerli sponsorumuzun katkılarıyla 3 kişiye tablet ve tüm katılımcılarımıza ajanda hediye ettik.
Kübra Hanım'a bu güzel anlar ve hediyeler için çok teşekkürler...Ergenlik döneminin kabusu olan ve bu gibi aknelerin arttığı dönemlerde baş kurtarıcımız olan ürünleriyle
Magic Splash sponsorlarımız arasındaydı.
Türkiye'de piyasaya yeni çıkardıkları ürünler ile ilgili olarak detaylı bilgilendirme yapan kurucu Didem Hanım'a destekleri için çok teşekkürler...
Göze çarpan sloganıyla etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan bir firmamız daha vardı.
Nudo, pratik ve çabuk hazırlanan ürünleri ile birlikte bizlerleydi.
Semih Bey'e güzel sunumu ve hostesimize desteği için çok teşekkürler...Etkinlikte ilerleyen saatlerde minik bir sürpriz yaparak tüm konuklarımıza zerafeti temsil eden orkide hediyesi ile Sabuncakis ve bayanların her daim ihtiyacı olacak hediyeleri ile Durbuldum firmaları yer aldı...
Kendilerine hoş ziyaretleri ve katılımları için çok teşekkürler...Seltek Estetik yetkilisi Gülben Hanım, Aynur Hanım ve Begüm Hanım etkinliğimize gelerek bizleri firmalarına ve ürünlerine dair bilgilendirdi.
Kendilerine hoş ziyaretleri ve hediyeleri için çok teşekkür ediyorum.
Gülben Hanım, Seltek ve ürünlerine dair bizleri bilgilendirirken..


Sponsorlarımızı anlatmaya bir sonraki postumdan devam edeceğim...

Sevgilerimle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder