8 Ocak 2015

Artık Her Adımınızda Kendinizi Güzel Hissedeceksiniz!

     
Geçen gün Instagram'da rastladım. Size yeni keşfettiğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Ürünün adı Scholl Velvet Smooth Express Pedi
Elektronik ayak törpüsü olarak geçiyor. İnternette araştırmaya başladım ve harika yorumlar okudum. Hatta bu ürün için güzellik ürünleri satan mağazalarda kuyruklar olduğunu gördüm.
Güzelliğime önem veren biri olarak, ayak güzelliği de benim için çok önemli, bu yüzden bu ürün oldukça ilgimi çekti. Scholl Velvet Smooth Express Pedi daha ilk dokunuşta ayaklardaki sertleşmiş deriyi yok ediyormuş.
Kullanımı da bir o kadar kolaymış! Edindiğim bilgilere göre; ucundaki özel döner başlık 360 derece dönebiliyor. Ayağınız kuru iken uyguluyorsunuz ve ayağınızın her noktasına kolayca ulaşıp, ayaklarınızı ve özellikle topuklarınızı, sertleşmiş deriden bir dokunuşta arındırıyor. Üstelik çok da güvenli. Scholl Velvet Smooth Express Pedi fazla bastırıldığında kendisini otomatik olarak durduruyor.
Ayak bakımı için artık evinizde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli. Sonrasında ayağınızda kadife yumuşaklığı sizleri bekliyor. Siz de her adımınızda kendinizi güzel hissetmek istiyorsanız, Scholl Velvet Smooth Express Pedi’yi mutlaka denemelisiniz.
Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. Kullandın ve memnun kaldıysan denemeye değer…
  Verdiğin ayrıntılı bilgiler için teşekkürler Pınarcığım…
  Sevgilerimi bıraktım…

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Henüz kullanmadım ama reklamlardan etkili olduğu izlenimine kapıldım.
   Sevgilerimi gönderiyorum bende ♥

   Sil
 2. Günaydın canım. Hayırlı sabahlar. Bloğunu izlemeye almayı unutmuşum. Ziyaret edince onu farkettim. Ayrıca denediğin bu ürün tam annemlik. Onda da var nasır vs. Kullanmak gerek. Sevgiler canım. :)

  YanıtlaSil
 3. Bugun aldim bakalim nasil yazarim yakinda

  YanıtlaSil
 4. Pratik kullanımlı bir alete benziyor, yaz gelmeden denemek lazım :)

  YanıtlaSil