28 Ocak 2015

PAREX BULAŞIKTA SELÜLOZİK SÜNGER DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR...


Hızlı tüketim ürünleri sektörünün yenilikçi markası Parex, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştiriyor. Parex’ in temizlik serüvenin yeni oyuncusu ‘Happy&Clean’ selülozik sünger...
Üstün ve yenilikçi özellikleriyle bir süngerden çok daha fazlasını sunan Happy&Clean ile bulaşık yıkarken artık daha fazla mutlu olacaksınız...
Yeniliklerin öncüsü Parex, kadınların hayatını kolaylaştırmaya, teknolojik ürünler sunmaya devam ediyor. Parex’in yeni ürünü Happy&Clean süper emici selülozik süngeri ve ekstra güçlü keçesi ile kadınların gönlünü fethedecek kusursuz temizliği sunuyor.
Bulaşık dert olmaktan çıkıyor...
Parex Sünger Ailesi’nin en yeni üyesi Happy&Clean, selülozik yapısında bulunan ağaç hamuru sayesinde dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor ve yüksek performansı diğer sıradan süngerlere göre daha uzun süren etkin temizlik sağlıyor. İleri teknoloji ile üretilmiş yeşil keçesinin özel geliştirilmiş uzun ömürlü fiber dokusu ile inatçı ve zor kirleri hızlıca yok etmeye yardımcı oluyor. Çelik tencere, tava, ızgara, ocak üstü ve temizlenmesi güç birçok yüzeyde kusursuz temizlik yapıyor.

Ağırlığının 20 katına kadar emen ilk teknolojik sünger!
Türkiye’nin Happy&Clean selülozik katmanı ile ağırlığının 20 katı kadar suyu emme özelliğine sahip ilk süngeri… Selülozik yapısı sayesinde hızlıca kuruyarak bakterilerin sünger üzerinde oluşmasını engellediği için bulaşıkta ve tüm yüzeylerin temizlenmesinde mutfağınıza hijyen getiriyor.


*Basın bültenidir.

2 yorum:

  1. denemek lazım guzel bir mutfak urunune benziyor

    YanıtlaSil
  2. Günaydın paylaşımlarınız için tşk ederim ama keşke bir görüntüsü olsaydı yakından tanımak için sevgiler

    YanıtlaSil